Braniewo, 11-08-2020

Zespół Szkół Budowlanych w Braniewie został nominowany w Gaszyn Challenge przez Dowódcę 9BBKPanc. płk. Dariusza Kosowskiego. W dniu 26 czerwca odpowiedzieliśmy na to wyzwanie.Udziałem w akcji wspieramy bardzo kosztowne leczenie i rehabilitację dwojga małych mieszkańców Braniewa, których rodzicami są nasi absolwenci: Julki Pawlukowskiej i Filipka Podleckiego. Pan Dyrektor nominował: Starostwo Powiatowe w Braniewie, 43blp w Braniewie i Fundację „Żółty Szalik”.

Nauczyciele i Uczniowie, którzy wzięli udział w akcji : Dyrektor p. Piotr Danielewicz, p. Andrzej Meder, p. Aneta Sikorska, p. Dariusz Lis, p. Czesław Kozłowski, p. Anna Górska, p. Jolanta Wardzińska, p. Freddie Kagulire, p. Mirosław Stempa, p. Beata Poprawska, p. Małgorzata Dębicka, p. Andrzej Wysocki, p. Agnieszka Borysewicz, p. Magdalena Jędrzejewska, p. Maria Hwedoruk, p. Beata Kulpeksza, p. Beata Gałaś, p. Robert Januszko, p. Iwona Obolewicz oraz Michał Lewandowski, Jakub Przyborowski, Przemysław Żarski, Eryk Kwiatkowski, Bartłomiej Zięba, Jakub Kasperowicz, Aleksandra Bądkowska, Katarzyna Świerczewska, Kaja Lewandowska, Julia Rojewska, Magdalena Dołkowska.


Twój adres IP:
54.160.19.155