“ZAGRAJ Z NAMI” – turniej piłki nożnej

“ZAGRAJ Z NAMI” – TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ o PUCHAR PRZECHODNI Braniewska Fundacja Pomocy Rodzinie – “Razem Możemy Więcej”. 13 czerwca odbył się międzyszkolny turniej piłki nożnej, który rozegrano w 2 kategoriach: klas młodszych I-II oraz starszych III – IV. Reprezentacja ZSB w składzie: Mateusz Prusik (2TI) – król strzelców, Tomasz Książak (2TI), Kamil Hołubowski (1LOb), Mateusz Błądek (2TB), Igor Wojtas (2TB), Wojtek Skubiszewski (2TB), Bartek Przytuła (2LOa), Miłosz Brzeski (1LOb) – najlepszy bramkarz, Fabian Dzikiewicz (1LOa), Szymon Kamiński (1LOa), Oliwier Wiewiórka (1LOa) zdobyła I miejsce na podium!
Ich starsi koledzy w składzie: Bartek Tyrawski (3LOa), Dorian Rumianek (3LOa), Michał Hałeła (3TI), Jan Sztreno (3TI), Jakub Opanowicz (3LOa), Marek Frączyk (3LOa), Wiktor Jasiński (3TI), Tymoteusz Byndas (3LOa), Kacper Bobrowski (4TI), Kacper Krzyżanowski (4TI), Kamil Kuciej (4TI) zaszczytne III.
Inicjatorem i głównym organizatorem Turnieju był Prezes Fundacji pan Roman Wądzyński.